Video Designer

ITIXO Creative

Pro posílení produkčního týmu ITIXO Creative hledáme kolegu či kolegyni na pozici Video Designer.

Popis pracovní pozice

Jako člen produkčního týmu ITIXO Creative budeš mít na starosti zejména natáčení, střih a postprodukci videí. Dále se zaměříš na tvorbu animací a motion grafiky. V neposlední řadě budeš také součástí produkce live-stream vysílání z námi pořádaných konferencí Update. Spolehnout se můžeš na skvělé zázemí v moderních kancelářích v centru Ostravy. Počítat můžeš také s férovou odměnou včetně bonusů a firemních benefitů.

Co požadujeme?

  • Zkušenost se střihem a natáčením videa
  • Perfektní znalost a orientace na platformě Adobe Creative Cloud (zejména Adobe Premiere Pro a Adobe After Effects)
  • Orientaci v kamerové technice a schopnost navrhnout vhodé technické řešení
  • Proaktivní přístup, samostatnost i schopnost komunikovat v týmu a prezentovat navrhovaná řešení
  • Kreativní myšlení, cit pro detail a pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co je výhodou?

  • Alespoň základní znalosti Adobe InDesign, Adobe Photoshop a Adobe Illustrator
  • Zkušenosti s tvorbou storyboardu
  • Záliba v pilotování dronu
  • Praxe s mentorováním juniorních kolegů
  • Znalost angličtiny

Co Vám nabídneme?

Jsme firma s velmi přátelským prostředím a minimem byrokracie. Pokud se Vám něco nebude líbit, u nás máte možnost to ovlivnit. Žádný Váš nápad, který firmu posune dál, nencháme zapadnout.

Žádný open space, ale práce v samostatných kancelářích rozložených dle týmů a projektů.

Volná pracovní doba, homeoffice a také různé formy part-time spolupráce.

Používáme nejmodernější technologie, projekty vedeme agilně.

Spojení se světovou .NET špičkou prostřednictvím námi pořádaných akcí pod značkou Update Conference.

Moderní kanceláře v centru Ostravy v budově IQ Ostrava.

Dobré vztahy a spousta legrace při mimopracovních aktivitách.

Vaše možné budoucí projekty

Pokud se k nám přidáte, budete mít příležitost podílet se na zajímavých projektech našich významných klientů, kteří patří ke špičkám ve svém oboru.

Přední britský hráč na trhu s lístky především do londýnských divadel. Zaměřuje se na prodej koncovým zákazníkům, resellerům a poskytuje platformu pro rezervaci, distribuci, tisk a prodej lístků.

Pro lídra českého automobilového průmyslu vyvíjíme zcela nový inovativní WMS systém pro jejich zbrusu novou nástrojárnu v Mladé Boleslavi.

Specifický skladový systém pro novou ideu řízeného skladu na výrobky s krátkou dobou expirace, které vyžadují speciální hospodaření a péči.

Již několik let jsme spolupořadateli největší konference pro .NET vývojáře v Česku. Díky této akci mohu být čeští vývojáři neustále v kontaktu se světovou vývojářskou špičkou.

Projekty sdílené s partnery

Díky tomu, že jsme ve spojení se silnými partnery, se můžete podílet na projektech, které nevznikají pouze u nás.

Otevírá se tak práce na projektech pro velmi známé české i nadnárodní společnosti napříč různými obory. Máte tak možnost najít si vždy takový projekt, který Vás bude nejvíce bavit a naplňovat.

Technologie

Pro vaše projekty

V rámci našich projektů využíváme rozsáhlou sadu technologií, které našim klientům významně přispívají k rozvoji v jejich podnikání.

ASP.NET Core API
.NET 6
.NET Core
Razor Pages
EF Core
Azure Service Bus
Azure Functions
Azure DevOps
Blazor
DotVVM
React.js
RxJS
Vue.js
Angular
Kotlin
Tailwind CSS
MSSQL
Redis
Elasticsearch
MariaDB

Jak to u nás vypadá?

Firemní atmosféra se těžko popisuje, ale zkrátka máme rádi kolegy, kteří nezkazí žádnou legraci!

Zaujali jsme Vás?

Ozvěte se nám!

Budeme rádi, když nás navštívíte přímo u nás v kancelářích, kde se můžeme nezávazně setkat a podiskutovat nad možnostmi spolupráce. S každým se domlouváme individuálně - rádi si na Vás uděláme čas.

Napsat na kariera@itixo.com

fakturační údaje

ITIXO s.r.o.
T. G. Masarykova 1117
738 01 Frýdek-Místek

ID 07440421
Tax ID CZ07440421

užitečné odkazy

Sledujte nás na sociálních sítích

Icon made by Freepik and Smartline from www.flaticon.com